Obstarávanie

Viacpodlažné parkovisko


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Poprad
Typ obstarávania:
Práce
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
723 656,00
Konečná suma(Bez DPH):
639 202,00
Zaplatené:
88.32%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45000000-7
Elektronická aukcia:
Nie
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritéria kvality:
Nie
Náklady/Cena:
Cena

Opis obstarávania

Predmetom zákazky je realizácia prestavby súčasného parkoviska a jeho nadstavba s novou rampou, nabíjacími stanicami pre elektromobily, osvetlením a schodiskami s prístupovými komunikáciami. Nosný systém objektu je prefabrikovaný železobetónový atypický skelet. Nosné rámy sú navrhnuté ako priečne. Pojazdná strecha je riešená v sklonoch. Zakladanie objektu je riešené plošnými monolitickými základmi (pätky, pásy). Skelet je tvorený stĺpami 400/400 mm, ktoré sú vkladané do kalichov. Na stĺpoch sú uložené panely spiroll v spáde, na nich je navrhovaná zálievka s doplnkovou výstužou a vystužená žb. roznášacia membrána, na ktorej bude hydroizolácia a podlaha z cestného betónu.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Zmluva uzavretá s viacerými dodávateľmi 4 639 202,00 Neuvedené EUR 19. Máj 2020 277551

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Typ dokumentu Názov Dátum zverejnenia Dátum úpravy Files Súbory
Iný dokument k zákazke Oznam o zverejnení dokumentov 27. Február 2020 27. Február 2020 [{"file_url":"/vyhladavanie-dokumentov/document/3081524/content/1037488/download","filename":"Zverejnenie dokumentov k zákazke.pdf"}]

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×