Obstarávanie

Prenosný počítač s príslušenstvom a laserové multifunkčné zariadenie (nové)


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
650,00
Konečná suma(Bez DPH):
452,50
Zaplatené:
69.61%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
zostava
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

prenosný počítač pre prácu v kancelárii

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Prenosný počítač (notebook), Hodnota / charakteristika: obrazovka - min. 17" LED, min. 4 GB RAM DDR3, HDD min. 500 GB 5400 ot., DVD RW mechanika, WiFi, Bluetooh, HDMI, operačný systém Windows 7,; Technické vlastnosti: 2. Balík MS Office, Hodnota / charakteristika: min. obsah balíka: Word, Excel, Outlook, PowerPoint; Technické vlastnosti: 3. Multifunkčné zariadenie laserové (tlačiareň, scanner), Hodnota / charakteristika: Min požadované vlastnosti: 20 strán/min., 600x600 dpi, USB 2.0

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Prenosný počítač (notebook), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. Balík MS Office, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 3. Multifunkčné zariadenie (tlačiareň, scanner) laserové, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 5 543,00 20% EUR 22. Marec 2016 104862

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×