Obstarávanie

Nákup nových regálov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 464,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 873,60
Zaplatené:
64.37%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39100000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nákup nového, nepoužívaného policového regálu vrátane balenia, dopravy, vyloženia na konkrétne pracovisko uvedené v objednávke a iných nákladov potrebných na realizáciu zákazky.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 2.1. Police sú vyrobené z kvalitnej drevovláknitej dosky, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2.2. Police sú v regálových rámoch výškovo nastaviteľné, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2.3. Regály sú zásuvné, bezskrutková konštrukcia regálu zaisťuje jednoduchú a rýchlu montáž, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2.4. Povrchová úprava kovových častí je prevedená práškovým lakom RAL 7031, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2.5. Nohy regálu sú zakončené plastovými koncovkami, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2.6. Nosnosť, Hodnota / charakteristika: 500 kg; Technické vlastnosti: 2.7. Počet políc, Hodnota / charakteristika: 5; Technické vlastnosti: 2.8. Prevedenie, Hodnota / charakteristika: základný regál (4 nohy); Technické vlastnosti: 2.9. Výška regálu, Hodnota / charakteristika: 1800 mm až 2000 mm; Technické vlastnosti: 2.10. Šírka regálu, Hodnota / charakteristika: 1900 mm až 2000 mm; Technické vlastnosti: 2.11. Hĺbka regálu, Hodnota / charakteristika: 600 mm; Technické vlastnosti: 2.12. Typ montáže, Hodnota / charakteristika: zásuvný; Technické vlastnosti: 2.13. Materiál políc, Hodnota / charakteristika: drevotrieska

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 2. Policový regál č. 2, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
STEMI Slovakia s.r.o 3 3 448,33 20% EUR 20. Júl 2021 309809

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×