Obstarávanie

Kationaktívna asfaltová emulzia nemodifikovaná


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
24 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
19 500,00
Zaplatené:
81.25%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44113700-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
tona
Množstvo:
50.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kationaktívna asfaltová emulzia pre ručné výspravky vozoviek alebo opravy tryskovou metódou spĺňajúca normu EN 13808  v spojitosti s kamenivom frakcie 2-5.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: druh asfaltu, Hodnota / charakteristika: AC 70/100; AC 100/160; AC 160/220; Technické vlastnosti: skladovatelnosť, Hodnota / charakteristika: 3 mesiace

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kationaktívna asfaltová emulzia  pre ručné výspravky vozoviek alebo opravy tryskovou metódou strojom  TURBO, Jednotka: t, Minimum: 10, Maximum: 50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: obsah asfaltu, Jednotka: %, Minimum: 63, Maximum: 67, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: zvyšok  na site 0,5mm, Jednotka: %,m/m, Minimum: , Maximum: 0,5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: kyslosť, Jednotka: pH, Minimum: 2, Maximum: 3, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hodnota štiepateľnosti, Jednotka: žiadna, Minimum: 110, Maximum: 195, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: obsah spojiva, Jednotka: % (m/m), Minimum: 63, Maximum: 67, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: priľnavosť k referenčnému kamenivu, Jednotka: žiadna, Minimum: 75, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BITUNOVA spol. s r.o. 2 23 400,00 20% EUR 10. August 2018 164663

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×