Obstarávanie

Kancelárska stolička CALYPSO XL SP1 respektíve ekvivalent


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
750,00
Konečná suma(Bez DPH):
625,00
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
6.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

kancelárska stolička

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Poťahové látky, Hodnota / charakteristika: sedák čierna textília NET, anatomicky tvarovaný a výškovo nastaviteľný; Technické vlastnosti: Poťahové látky, Hodnota / charakteristika: operadlo je obojstranné čalúnené, samonosná sieťovina farba antracit, čierna,strieborná; Technické vlastnosti: Farba stoličky, Hodnota / charakteristika: možné varianty:antracit,čierna,strieborná; Technické vlastnosti: Popis, Hodnota / charakteristika: moderná kancelárska stolička s priedušnou opierkou, dodávaná vrátane opierky hlavy, výškovo nastavit.operok rúk a univerz.koliesok; Technické vlastnosti: Synchrónny mechanizmus, Hodnota / charakteristika: 4 polohy blokácie, nastavenie sily protiváhy podľa telesnej hmotnosti; Technické vlastnosti: Opierka hlavy, Hodnota / charakteristika: výškovo nastaviteľná; Technické vlastnosti: Kolieska, Hodnota / charakteristika: mäkčený povrch pre všetky typy podláh ako aj koberce

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 120; Technické vlastnosti: Záruka, Jednotka: roky, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Hĺbka sedadla, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 510; Technické vlastnosti: Výška sedadla, Jednotka: mm, Minimum: 475, Maximum: 565, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Šírka sedadla, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEBA plus s.r.o. 1 750,00 20% EUR 10. Október 2017 147199

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×