Obstarávanie

PCR termocyklér s 96 jamkovým blokom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná transplantačná organizácia
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
17 576,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Prístroj na množenie (amplifikáciu) DNA. PCR cykler.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Vyhrievané viečka blokov , Hodnota / charakteristika: vybavené systémom pre zabezpečenie optimálneho a rovnomerného prítlaku na všetky typy používaných skúmaviek; Technické vlastnosti: Možnosť programovania v grafickom režime , Hodnota / charakteristika: krokové programovanie; Technické vlastnosti: Možnosť nastavenia rýchlostí teplotných zmien, časových a teplotných prírastkov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: USB port pre pripojenie k PC a prenosnej pamäti pre ľahké prenášanie údajov, adresárov a pracovných protokolov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Display, Hodnota / charakteristika: dotyková obrazovka; Technické vlastnosti: Možnosť modulárneho rozšírenia na real time PCR , Hodnota / charakteristika: vymeniteľný modul

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kapacita, Jednotka: skúmavka / ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 96; Technické vlastnosti: Objem skúmaviek , Jednotka: ul, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,2; Technické vlastnosti: Pracovná teplota veka, Jednotka: °C, Minimum: 30, Maximum: 99, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rýchlosť ohrevu, Jednotka: °C, Minimum: , Maximum: 5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Teplotná uniformita bloku +/- počas 10 sekúnd pri 90°C, Jednotka: °C, Minimum: , Maximum: 0,4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Teplotná presnosť pri 90°C, Jednotka: °C, Minimum: , Maximum: 0,2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet ohrevných blokov-typu fast, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Počet programov, Jednotka: počet, Minimum: 600, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Teplotný gradient , Jednotka: °C, Minimum: 30, Maximum: 100, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
O.K.SERVIS BioPro, s.r.o. 2 0,00 0% EUR 6. Júl 2017 141757

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×