Obstarávanie

LED Monitor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
260,00
Konečná suma(Bez DPH):
203,60
Zaplatené:
78.3%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33195100-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

LED Monitor "23

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Technické požiadavky kvality na tovar sú minimálne:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Podsvietenie:, Hodnota / charakteristika: LED; Technické vlastnosti: Maximálne rozlíšenie:, Hodnota / charakteristika: 1920x1080; Technické vlastnosti: Doba odozvy:, Hodnota / charakteristika: 5 ms; Technické vlastnosti: Jas:, Hodnota / charakteristika: 250 cd/m2; Technické vlastnosti: Grafické vstupy:, Hodnota / charakteristika: HDMI, D-SUB (VGA); Technické vlastnosti: Farba:, Hodnota / charakteristika: čierna; Technické vlastnosti: Povrch displeja:, Hodnota / charakteristika: matný; Technické vlastnosti: Príslušenstvo:, Hodnota / charakteristika: VGA kábel, napájací kábel

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Uhlopriečka displeja , Jednotka: palec, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 23

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 3 244,32 20% EUR 12. Október 2016 120183

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×