Obstarávanie

Pravidelná technická a emisná kontrola vozidla kategórie N2, N3G, N3 a O2, O3, O4 v roku 2016


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 100,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 999,00
Zaplatené:
95.19%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
71356100-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
24.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vykonanie pravidelnej technickej a emisnej kontroly vozidiel kategórie N2, N3G, N3 a O2, O3, O4 do 31.12.2016. ; Miesto plnenia je akreditované stacionárne pracovisko technickej a emisnej kontroly.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Technická kontrola, Hodnota / charakteristika: Vykonaná v zmysle platnej legislatívy pristavenia vozidla.; Technické vlastnosti: Emisná kontrola, Hodnota / charakteristika: Vykonaná v zmysle platnej legislatívy pristavenia vozidla.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: TK a EK vozidiel kategória N2, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: TK a EK N3, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: TK a EK vozidiel kategória N3G, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: TK ZSP kategória O2, O3, O4, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PRESS & BURG Business s.r.o. 2 1 999,00 0% EUR 5. Október 2016 119441

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×