Obstarávanie

Preprava osôb mikrobusom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
600,00
Konečná suma(Bez DPH):
375,00
Zaplatené:
62.5%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60100000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Preprava osôb z Nitry do Bratislavy a späť v termínoch 11.10.2016, 12.10.2016 a 13.10.2016.; 2. Prenájom mikrobusu s vodičom.; 3. Súčasťou prepravy osôb bude aj preprava propagačných materiálov v hmotnosti cca 50 kg.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Trasa každý deň (t.j. 11.10.2016, 12.10.2016 a 13.10.2016), Hodnota / charakteristika: Nitra - Bratislava - Nitra; Technické vlastnosti: 2. Odchod z Nitry z parkoviska objednávateľa, Hodnota / charakteristika: každý deň o 7.00 hod.; Technické vlastnosti: 4. Cesta späť - predpokladaný odchod z Bratislavy, Hodnota / charakteristika: každý deň o 14.30 hod.; Technické vlastnosti: 5. Presnú adresu miesta odchodu a príchodu upresní kontaktná osoba objednávateľa., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 6. Požaduje sa výborný technický stav mikrobusu, čistý a uprataný, s klimatizáciou a s funkčným vykurovaním., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 7. Vek mikrobusu nepresiahne 10 rokov., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Počet prepravovaných osôb, Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Viliam Turan TURANCAR 3 450,00 20% EUR 22. September 2016 118412

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×