Obstarávanie

Uhlová brúska


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
706,00
Konečná suma(Bez DPH):
133,33
Zaplatené:
18.88%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31000000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Na rozbrusovanie a hrubé obrusovanie kovových a minerálnych materiálov, bez použitia vody

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Obmedzovať rozbehového prúdu, Hodnota / charakteristika: áno.; Technické vlastnosti: ATC (Active Torque Control), Hodnota / charakteristika: áno - pre rozpoznanie rizika zaseknutia kotúča a vypnutie náradia pre zabránenie ďalšieho otáčania brúsneho vretena.; Technické vlastnosti: Rukoväť, Hodnota / charakteristika: otočná oblúková, s tlmením víbrácií.; Technické vlastnosti: Štandardná výbava, Hodnota / charakteristika: náradie, ochranný kryt, bočná rukoväť, upínacia príruba, upínacia matica, rýchloupíncie matice "Kwik-Lock" (voliteľné vybavenie), upínací kľúč, návod na používanie).; Technické vlastnosti: Ochranný kryt, Hodnota / charakteristika: s poistkou proti pretočeniu.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Rok výroby, Jednotka: rok, Minimum: 2015, Maximum: 2016, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 5,9, Maximum: 6,6, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Príkon, Jednotka: W, Minimum: 2 200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Menovité otáčky, Jednotka: min -1, Minimum: 6 500, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Priemer brúsneho kotúča, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 230, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozmery (d x v x š) bez krytu, Jednotka: mm, Minimum: 510 mm x 138 mm x 111 mm, Maximum: 525 mm x 138 mm x 111 mm, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Dĺžka vretena, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
COMSIT Leopoldov spol. s r.o. 4 160,00 20% EUR 6. September 2016 117142

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×