Obstarávanie

Kancelársky stôl rohový s výsuvnou doskou pre klávesnicu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
130,00
Konečná suma(Bez DPH):
104,08
Zaplatené:
80.06%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39100000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Stôl určený do kancelárie s prídavnou výsuvnou doskou určenou na klávesnicu

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Prevedenie, Hodnota / charakteristika: rohový; Technické vlastnosti: Materiál, Hodnota / charakteristika: drevotrieska; Technické vlastnosti: Materiálové prevedenie, Hodnota / charakteristika: plastová hrana ABS ; Technické vlastnosti: Plastová hrana ABS, Hodnota / charakteristika: na vonkajšej aj vnútornej strane nôh; Technické vlastnosti: Výškovo nastaviteľný, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Farebné prevedenie, Hodnota / charakteristika: čerešňa

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výška stola, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 755; Technické vlastnosti: Šírka stola, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1600; Technické vlastnosti: Hĺbka rohovej časti stola, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1200; Technické vlastnosti: Hĺbka stola, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 600; Technické vlastnosti: Hrúbka plastovej hrany, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Hrúbka pracovnej dosky, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: Hrúbka nohy stola, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 18

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 1 124,90 20% EUR 25. August 2016 116614

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×