Obstarávanie

Šatníková skriňa kovová 6-dverová


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 140,00
Konečná suma(Bez DPH):
791,66
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
6.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zvarovaná 6-dverová šatníková skriňa kovová na sokli so samostatnými uzamykateľnými oddielmi na uchovávanie odevov zamestnancov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Rám skrine, Hodnota / charakteristika: zvarovaný, kovový, vystužený uzatvoreným profilom so zvýšenou tuhosťou, úprava rámu proti vtlačeniu dverí do skrine; Technické vlastnosti: Dvere skrine, Hodnota / charakteristika: kovové, vystužené uzatvoreným profilom so zvýšenou tuhosťou, prídavné zosilnenie dverí pod zámkom proti jeho násilnému pretočeniu; Technické vlastnosti: Výbava samostatných oddielov, Hodnota / charakteristika: vetracie otvory vo dverách, menovka na dverách, tyč na ramienka s 2 háčikmi; Technické vlastnosti: Uzamykanie skrine, Hodnota / charakteristika: cylindrický zámok s 2 kľúčmi, vhodný pre generálny kľúč; Technické vlastnosti: Povrchová úprava, Hodnota / charakteristika: práškovým lakom - hladký, pololesklý; Technické vlastnosti: Farba korpusu a dvierok skrine, Hodnota / charakteristika: svetlosivá RAL 7035

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1800; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 900; Technické vlastnosti: hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: počet samostane uzamykateľných oddielov, Jednotka: oddiel, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: výška sokla, Jednotka: mm, Minimum: 40, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
metaloBox Slovakia, s.r.o. 1 950,00 20% EUR 9. Jún 2016 111306

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×