Obstarávanie

tlačiareň, USB Hub, USB kľúč


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
108,00
Konečná suma(Bez DPH):
70,41
Zaplatené:
65.19%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30232110-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Tlačiareň Rozlíšenie dosahuje až 600 x 600 DPITypická spotreba v zapnutom stave 360 W Technológia tlače Laser. čiernobiela Formáty papiera A4, A5, A6 Rozhranie tlačiarne USB Farba Biela ; Tlačové parametre Maximálne rozlíšenie tlače 600 DPI Vstupný zásobník: 150 listov Výstupný zásobník: 100 listov Rýchlosť čiernobielej tlače: 18 str./min Doba tlače prvej strany (čb tlač): 8,5 s Hlučnosť: 38 dB ; Rozmery Hĺbka 238 mm Šírka 349 mm Výška 196 mm Hmotnosť 5,3 kg ; Ostatnéhlučnosť 38dBpriechod papiera aj zdola nahoruzatvárateľný vstupný podávač ; 2. USB HubRozhranie: USB 3.0Počet portov: 4Farba: čiernaPodporované operačné systémy: Windows XP/Vista/7 a vyššie; 3. USB kľúčKapacita:32 GB Typ USB: USB 3.0 Funkcie a vlastnosti: Pútko na kľúče, kovové prevedenie Rýchlosť čítania: 100 MB/s Rýchlosť zápisu: 15 MB/s Spracovanie: odolný Farba: Strieborná

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
COMPUTER ABC, s.r.o. 5 84,50 20% EUR 24. Máj 2016 109878

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×