Obstarávanie

Kancelárske kreslo Q-049


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
UNIVERZITA J. SELYEHO
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
201,00
Konečná suma(Bez DPH):
138,88
Zaplatené:
69.09%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

kancelárske kreslo nové, nepoužité, nevystavené

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Q-049, Hodnota / charakteristika: výška sedu 45-57 cm; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Q-049, Hodnota / charakteristika: farba: čierna; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Q-049, Hodnota / charakteristika: sedaciu časť tvorí kombinácia ekokože a sieťky; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Q-049, Hodnota / charakteristika: čalúnenie nachádza aj na podúčkach; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Q-049, Hodnota / charakteristika: nosný kríž a kolieska sú z čierneho plastu, sú šetrné ku podlahe; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Q-049, Hodnota / charakteristika: kreslo je možné výškovo nastaviť mechanizmom TILT; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Q-049, Hodnota / charakteristika: záruka 24 mesiacov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Q-049, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Q-049, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 112-124 x 64 x 47

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Šimko SIMEX 2 166,66 20% EUR 2. Máj 2016 107987

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×