Obstarávanie

Pravidelná technická a emisná kontrola vozidla kategórie N2-8ks;N3-10ks;N3G-9ks;O1-2ks;O4-1ks;M1-3ks;N1-5ks;N3-10ks


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 380,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
71356100-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vykonanie pravidelnej technickej a emisnej kontroly vozidiel kategórie M1-5ks;N1-2ks;N2-4 ks,O1-2ks;O4-1ks,N3G-5ks;N2G-1ks,N3-20 ks. Technická a emisná kontrola sa vykoná v stacionárnom pracovisku technickej a emisnej kontroly od 03/2016 do 31.12.2016.; Miesto plnenia: stacionárne pracovisko technickej a emisnej kontroly úspešného dodávateľa.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: STK a EK vozidiel kategória M1, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: STK a EK vozidiel kategória N1, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: STK a EK vozidiel kategória N2, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: STK ZSP kategória O1, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: STK ZSP kategória O4, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: STK a EK vozidiel kategória N3G, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: STK a EK N2G, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: STK a EK N3, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×