Obstarávanie

Kancelársky nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Dunajská Streda
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelársky nábytok, kancelárske stoličky, nový nepoužitý nevystavený

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Písací stôl rovný z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a káblovým priechodom s plastovým klzákom, farba pracovnej dosky svetlá (breza), šírka stola 120 cm, hĺbka stola od 70 cm do 80 cm, výška od 74 do 77 cm, hrúbka pracovnej dosky stola od 2,0 do 2,5 cm, konštrukcia z drevotriesky hrúbky 1,8 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Kontajner na kolieskach so zásuvkami, uzamykateľná minimálne horná zásuvka alebo všetky, z laminovanej drevotriesky, farba prednej časti zásuvky svetlá (breza) šírka od 40 cm do 45 cm, hĺbka od 50 do 70 cm, výška od 55 cm do 65 cm, počet zásuviek 4 ks, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Skriňa s plnými dverami z laminovanej drevotriesky, uzamykateľná, farba dvier svetlá (breza), výška 185 cm – 210 cm (môže byť aj s nadstavcom), hĺbka 40 cm, šírka 80 cm, počet políc na kovových čapoch min.4 max. 5, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Skriňa kombinovaná z laminovanej drevotriesky, dolná časť uzamykateľná s min. 1 ks max. 2 ks. policou na kovových čapoch, horné 3 police voľné, farba dvier svetlá (breza), výška 185 cm – 210 cm (môže byť aj s nadstavcom), hĺbka 40 cm, šírka 80 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Skriňa kombinovaná s dverami z laminovanej drevotriesky, horná 1 polica voľná, dolná časť s dverami, farba dvier svetlá (breza), výška od 90 do 115 cm, hĺbka 40 cm, šírka 80 cm, počet políc 2 ks , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Skriňa s dverami z laminovanej drevotriesky, farba dvier svetlá (breza), výška 76,4 cm, hĺbka 40 cm, šírka 80 cm, počet políc 1 ks , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kancelárska stolička ATHEUS alebo ekvivalent s podpierkami rúk s asynchrónnou mechanikou, čalúnená látkou (nie mikroplyšom) s odolnosťou tkaniny min. 60000, farba čalúnenia sivá alebo čierna, nosnosť 120 kg, s kolesami pre mäkké podlahy, výška od 103 do 120 cm, výška sedadla od 45 do 48 cm, hĺbka sedadla 46 cm, šírka sedadla 49 cm, výška operadla od 60 cm do 65 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Attila Kovács-MELMAKO III 8 0,00 0% EUR 17. Február 2016 101700

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×