Obstarávanie

CHLORIDY V POTE - POTNÝ TEST


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 190,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 190,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33696300-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
balenie
Množstvo:
12.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pilokarpínovým potným testom sa meria obsah chloridov v ľudskom pote. Predmet obstarávania sa týka konduktometrického merania potu na prístroji „Swaet-Chek conductivity analyser 3120“.; K meraniu sú potrebné želatínové disky napustené pilokarpínom, kontrolné vzorky a kalibrátor.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č.1 - Disky sú agarové, majú priemer 26-28 mm, hrúbka 4-6mm, sú sterilne balené, jedno balenie má 12 diskov, obsahujú pilokarpín, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.2 - Kalibrátor je roztok balený v ampulkách s objemom do 1ml, určený na priame použitie, má presne definovanú hodnotu NaCl v rozpätí 75-110 mmol/l. Je určený pre konduktometer „Swaet-Chek conductivity analyser 3120“. Jedno balenie obsahuje: 60 ampuliek, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.3 - Kontrolná vzorka je roztok balený v ampulkách s objemom do 1 ml. Balenie obsahuje 3 sady ampuliek s definovaným rozpätím NaCl v jednotkách mmol/l. Balenie je určené pre konduktometer „Swaet-Chek conductivity analyser 3120“. Jedno balenie obsahuje: 36 ampuliek (12 amp.pre každú sadu), Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Pilokarpínové želatínové disky , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Kalibrator, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kontrolná vzorka , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
G Trade s.r.o. 1 1 190,00 0% EUR 19. Január 2016 99998

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×