Obstarávanie

Nákup pneumatík, služby servisu, uskladnenie a likvidácia pneumatík


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Neuvedené
Odhadovaná suma(Bez DPH):
45 172,00
Konečná suma(Bez DPH):
45 172,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34350000-5
Elektronická aukcia:
Nie
Opcie:
Nie
Rámcová dohoda:
Nie
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritéria kvality:
Nie
Náklady/Cena:
Cena

Opis obstarávania

Dodanie letných, zimných a celoročných pneumatík domácej aj zahraničnej produkcie na osobné, nákladné a špeciálne motorové vozidlá Finančnej správy SR v predpokladanom množstve, (rozmer, index nosnosti a rýchlosti) , -poskytnutie služieb pneuservisu: prezúvanie pneumatík, oprava defektov pneumatík a vzdušníc vrátane montáže, montáže a vyváženia, mimosezónne uskladnenie pneumatík, bezplatná likvidácia ojazdených pneumatík a duší, alebo len niektoré z týchto činností vykonávaných na služobných motorových vozidlách prevádzkovaných Finančnou správou SR v predpokladanom množstve, (výmena a vyváženie pneumatík s diskami, bez diskov). Predmetom dodávky môžu byť iba pneumatiky nové, neprotektorované, v prvotriednej kvalite a v bezchybnom vyhotovení, vyrobené maximálne rok pred dátumom ich dodania.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MIKONA s.r.o. Neuvedený celkový počet ponúk 45 172,00 Neuvedené EUR 30. December 2016 78740

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Typ dokumentu Názov Dátum zverejnenia Dátum úpravy Files Súbory
Iný dokument k zákazke Dodatok č. 1 k Rámcovej dohode 21. December 2016 21. December 2016 [{"file_url":"/vyhladavanie-dokumentov/document/752738/content/800915/download","filename":"Pneumatiky - Dodatok c. 1.pdf"}]

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×