Obstarávanie

Zhotovenie miestnych komunikácií v obci Závod


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Obec Závod
Typ obstarávania:
Práce
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
61 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
56 092,00
Zaplatené:
91.95%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45000000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Neuvedené
Počet uzavretých zmlúv:
1

Opis obstarávania

Dodávka a pokládanie novej asfaltovej zmesi finišerom v hrúbke 6 cm, frézovanie v hrúbke 3 cm a dvojnásobné valcovanie o celkovej ploche 3 102 m2. Dodávka a pokládka recyklovaného asfaltového materiálu v hrúbke 15 cm, živičný spojovací postrek, penetrácia povrchu asfaltom (1 kg/ m) a dvojnásobne valcovaný o ploche 4 042 m2. Podľa jednotlivých ulíc.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
STRABAG s.r.o. 5 56 092,00 0% EUR 29. Júl 2015 50980

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×