Obstarávanie

Univerzálny robot


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
26 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
16 109,72
Zaplatené:
61.02%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39221000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Obstaranie zariadenia na prípravu jedál.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Napätie, Hodnota / charakteristika: 400 V; Technické vlastnosti: príkon elektro min., Hodnota / charakteristika: 2,8 kW; Technické vlastnosti: objem kotlíka, Hodnota / charakteristika: 60 l; Technické vlastnosti: regulácia min., Hodnota / charakteristika: 3 rýchlosti, plynulá; Technické vlastnosti: zdvíhanie kotlíka, Hodnota / charakteristika: elektromechanické; Technické vlastnosti: prevod, Hodnota / charakteristika: pomocou ozubených kolies; Technické vlastnosti: výstup, Hodnota / charakteristika: na pridavné zariadenie; Technické vlastnosti: základné príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: kotlík,hák,metla,miešač,vozik; Technické vlastnosti: rozmer šxhxv, Hodnota / charakteristika: 570x1070x1140

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Univerzálny robot RE 22, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Adam Chabada 8 19 331,67 20% EUR 6. Jún 2019 254373

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×