Obstarávanie

Dvojmiestny prístroj na stanovenie čísla poklesu s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
25 900,00
Konečná suma(Bez DPH):
25 788,00
Zaplatené:
99.56%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Laboratórny dvojmiestny prístroj na stanovenie Hagbergovho čísla vo vzorkách šrotu resp. múky

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Minimálna požiadavka na predmet zákazky:, Hodnota / charakteristika: validovaný prístroj zodpovedajúci normám a medzinárodným štandardom ICC/No. 107/1 (1968), AACCl/No. 56-81.03 (1972), ISO/No. ISO/DIS 3093 (1974), ASBC Barely 12-A; Technické vlastnosti: Minimálne požadované funkcie:, Hodnota / charakteristika: automatická kontrola hladiny vody vo vodnom kúpeli, senzor na automatickú korekciu nadmorskej výšky, možnosť zistiť prídavok alfa amylázy systémom ,,FUNGAL" pri zmenenej teplote skúšky; Technické vlastnosti: Minimálne požadované funkcie:, Hodnota / charakteristika: automatický štart testu, automatické zastavenie testu, dotyková obrazovka na zobrazenie výsledkov min. 5,5", funkcia na označenie vzoriek,; Technické vlastnosti: Minimálne požadované funkcie:, Hodnota / charakteristika: automatický výpočet zmesného pomeru dvoch múk za účelom získania požadovanej hodnoty FN, korekcia percentuálneho prídavku diasty, korekcia vlhkosti, min. 3 USB porty, sieťová karta port RJ45

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Dávkovač vody na presné pridanie množstva vody min. 5ml max. 30 ml, zásoba vody 1000ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Dvojmiestna trepačka skúmaviek na dôkladné premiešanie vzoriek s vodou, čas pretrepávania min. 3 sekundy, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Čistič skúmaviek, zariadenie na čistenie skúmaviek s kefkou s napojením na zdroj vody, s ochranným krytom obmedzujúcim porezaniu sa pri rozbití trubice, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Tlačiareň k prístroju na vytlačenie zaznamenaných výsledkov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Viskozimetrické trubice (skúmavky) kompatibilné s prístrojom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Diskový šrotovník na prípravu vzoriek bez straty vlhkosti, množstvo šrotovanej vzorky min. 5g max. 50g., čas šrotovania min. 10 max 15 sekúnd, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Predvážky na váženie vzoriek s váživosťou min. 1000g, max. 2200g, odčítateľnosť 1mg, 0,01g, interná kalibrácia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
O.K.SERVIS BioPro, s.r.o. 1 25 788,00 0% EUR 21. Jún 2018 162340

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×