Obstarávanie

Flipchartová tabuľa s popisovateľným magnetickým povrchom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
400,00
Konečná suma(Bez DPH):
275,00
Zaplatené:
68.75%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30192000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Na pracovné účely

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Flipchart s popisovateľným magnetickým povrchom v striekanej úprave. Mobilný podstavec s aretovateľnými kolieskami. Pevný náklon tabule (30°),  Sklápací držiak papierového bloku má zaostrenú hranu pre ľahké odtrhnutie papiera a variabilné uchytenie pre všetky dostupné druhy blokov. Odkladacia lišta pre popisovače je po celej šírke tabule. Farba biela., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Flipchartová tabuľa magnetická, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Nastaviteľná celková výška, Jednotka: cm, Minimum: 190, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výška tabule, Jednotka: cm, Minimum: 103, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Šírka tabule, Jednotka: cm, Minimum: 70, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Tibor Varga TSV PAPIER 3 330,00 20% EUR 14. September 2018 161194

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×