Obstarávanie

Mäsiarsky klát


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
293,00
Konečná suma(Bez DPH):
202,50
Zaplatené:
69.11%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

mäsiarsky nástroj

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: materiál stojana, Hodnota / charakteristika: nerez; Technické vlastnosti: materiál dosky, Hodnota / charakteristika: plast - polyetylén; Technické vlastnosti: odolné voči vlhkosti, horúcej vode, kyselinám a lúhom, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: mäsiarsky klát, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: rozmery dosky - šírka, Jednotka: mm, Minimum: 390, Maximum: 400, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmery dosky - dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: 390, Maximum: 400, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmery - výška, Jednotka: mm, Minimum: 740, Maximum: 750, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hrúbka dosky, Jednotka: mm, Minimum: 80, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EUROGASTROP s.r.o. 2 243,00 20% EUR 3. Máj 2018 159695

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×