Obstarávanie

Predmety osobnej starostlivosti


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Centrum sociálnych služieb - Bôrik (skratka CSS - Bôrik)
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
773,71
Konečná suma(Bez DPH):
343,05
Zaplatené:
44.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33700000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Mydlá na ruky, krémy na ruky, toaletný papier, papierové utierky, servítky.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Antibakteriálne mydlo na ruky tekuté 5 L, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Antibakteriálne mydlo na ruky tekuté 1 L, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Antibakteriálne mydlo 500 ml s dávkovačom (dezinfekcia rúk), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Hydratačný krém na ruky 100 ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Toaletný papier KATRIN Classic Toilet 200,2 vrstvový, návin 23,4 m, šírka 98 mm, 200 útržkov, farba biela, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 800; Technické vlastnosti: Papierové utierky Z-Z skladané 250 ks v balení - 20 balení v kartóne, 1 vrstvové, rozmer 25 x 23 cm, Jednotka: kartón, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: Papierové servítky - gastro 33x33 100 ks v balení, biele, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: Papierové servítky - gastro 33x33 500 ks v balení, biele, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Tekutá pasta na umývanie rúk 5 L s dávkovacou pumpičkou, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PhDr. Gabriela Spišáková - Majster Papier 5 411,67 20% EUR 23. Apríl 2018 159190

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×