Obstarávanie

Magnetické miešačky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská technická univerzita v Bratislave, Účelové zariadienia Študentské domovy a jedálne
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
575,00
Konečná suma(Bez DPH):
479,16
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
položka
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Použitie na laboratórne účely

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: pracovná plocha Kera-Disk®, alebo ekvivalent,  pre objem až 20 l vody, , presnosť regulácie teploty ±5 °C, nastavovanie otočným spínačom so stupnicou, rozmery cca 173x277x94 mm, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Magnetická miešačka MR Hei Standard alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Výkon ohrevu, Jednotka: W, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 800; Technické vlastnosti: Rozsah teplôt, Jednotka: °C, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20-300; Technické vlastnosti: Spotreba, Jednotka: W, Minimum: , Maximum: 820, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 2,7, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozsah otáčok, Jednotka: ot./min, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100-1400; Technické vlastnosti: Rozmer dosky - priemer, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 145; Technické vlastnosti: Maximálna kapacita miešania H2O, Jednotka: liter, Minimum: , Maximum: 20, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 575,00 20% EUR 16. Marec 2018 157162

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×