Obstarávanie

Elektroinštalačný materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
260,00
Konečná suma(Bez DPH):
166,66
Zaplatené:
64.1%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31681410-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks. - viď.technická špecifikácia vyššie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Elektroinštalačný materiál

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Pop-up krabice do podlahy (prázdne)Tenký dizajn ponúka dokonalé začlenenie do podlahy alebo do kancelárskeho nábytku. Pop-up sú vybavené systémom ochrany voči náhodnému otvoreniu krabice nohou. Určené pre prístroje Mosaic™.Nutné použiť s inštalačnými krabicami na zapustenú montáž do podlahy či muriva alebo s inštalačnou sadou do zdvojenej podlahy. 0540 12 Hliník (matný). Značka legrand, nie ekvivalent, nakoľko rozširujeme už jestvujúcu elektrickú sieť vybavenú touto značkou., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Inštalačná sada na montáž do zdvojenejpodlahy alebo do nábytkuDodávané so svorkovnicou a upevňovacími svorkamina montáž do zdvojenej podlahy alebo do nábytku.Kompatibilné s:- štruktúrovanou kabelážou Cat. 6,- kabelážou pre audio/video rozvod. 0 540 07 6 (2 x 3) modulov. Značka legrand, nie ekvivalent, nakoľko rozširujeme už jestvujúcu elektrickú sieť vybavenú touto značkou., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Mosaic - 077140 - Zásuvka 2P+T 2M biela, Značka legrand, nie ekvivalent, nakoľko rozširujeme už jestvujúcu elektrickú sieť vybavenú touto značkou., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Mosaic - 076562 - Zásuvka dátová RJ45 FTP Cat.6 1M, 765 62, Značka legrand, nie ekvivalent, nakoľko rozširujeme už jestvujúcu elektrickú sieť vybavenú touto značkou., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Mosaic - 078778 - Predkonektorovaná zásuvka HDMI V1.4 1M, 787 78, Značka legrand, nie ekvivalent, nakoľko rozširujeme už jestvujúcu elektrickú sieť vybavenú touto značkou., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
OSKO, a.s. 2 200,00 20% EUR 21. Február 2018 155906

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×