Obstarávanie

Diagnostika špecifických imunoglobulínov s aplikáciou na analyzátor „LuxScan 10K/A“ a „UniCAP-100“


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
27 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
22 561,98
Zaplatené:
82.64%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141625-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súb.
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Diagnostické súpravy sú určené pre detekciu špecifických IgE proti presne definovaným molekulám alergénov. Detekcia je viazaná na mikročipy aplikovateľné na prístroj „LuxScan 10K/A“ s on-line interpretáciou nameraných hodnôt.; Detekcia špecifických IgG s aplikáciou pre analyzátor UniCAP-100.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Diagnostická súprava I.S.A.C. pre detekciu špecifických IgE proti presne definovaným molekulám alergénov. Detekcia je viazaná na mikročipy aplikovateľné na prístroj „LuxScan 10K/A“ s on-line interpretáciou nameraných hodnôt. Jeden nosič obsahuje 4 mikročipy t.j. umožňuje vyšetriť 4 pacientov v jednom meraní. Jedno balenie obsahuje 20 mikročipov resp. vyšetrení, konjugát, kontrolu a návod na použitie., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12; Technické vlastnosti: Premývací roztok (Washing Solution) pre diagnostickú súpravu I.S.A.C. a pre UniCAP-100., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: Konjugát pre špecifické IgG (Specific IgG Conjugate 2 x 48) pre UniCAP-100., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Kalibrátory pre 1 krivku IgG (Specific IgG Calibrators 1 curve) pre UniCAP-100. , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Kontroly pre kalibračnú krivku IgG (Specific IgG Curve Controls 3 pairs) pre UniCAP-100., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Imunokapy pre kalibrátory a kontrolu (IgA/IgG Calibrator ImmunoCAP 16) pre UniCAP-100., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Riediaci roztok (Specific IgA/IgG Sample Diluent 6 x 10 ml ) pre UniCAP-100., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Substrátový roztok (Development Solution 6*100) pre UniCAP-100., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Zastavovací roztok (Stop Solution 6*100) pre UniCAP-100., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Čistiaca a dezinfekčná súprava (Maintenance solution kit) pre UniCAP-100., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Imunokapy s viazaným špecifickým antigénom v balení po 16 pre UniCAP-100. (2 druhy po 3 balenia: hx2, ex1)., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Imunokapy s viazaným špecifickým antigénom v balení po 10 pre UniCAP-100. (5 druhov po 4 balení: ex70, ex71, ex72, mx6, mx7)., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Phadia, s.r.o. 1 27 300,00 21% EUR 18. December 2017 153337

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×