Obstarávanie

Osobný počítač


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Rada pre vysielanie a retransmisiu
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 700,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 041,66
Zaplatené:
64.71%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
6.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Osobný počítač

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Prevedenie, skriňa, Hodnota / charakteristika: ATX, v prednej časti nim. 1x USB 3.0; Technické vlastnosti: Grafická karta, Hodnota / charakteristika: integrovaná; Technické vlastnosti: Procesor, Hodnota / charakteristika: frekvencia 3,40GHz, 8MB, soket LGA1151 BOX, HD Graphics 530, podpora Windows 7 (Intel Core i7-6700 alebo ekvivalent); Technické vlastnosti: Disk, Hodnota / charakteristika: SSD disk, 250GB SATAIII 2.5"/6Gb/s, sekvenčná rýchlosť disku min: čítanie 555 MB/s, zápis 540 MB/s; Technické vlastnosti: Základná doska, Hodnota / charakteristika: čipová sada Z270, socket 1151, pripojenie D-SUB + DVI-D alebo HDMI; Technické vlastnosti: Pamäť, Hodnota / charakteristika: 2x 4 GB DDR4 min. 3000 MHz, CL 15, sada 2x4GB, bez ECC; Technické vlastnosti: Zdroj, Hodnota / charakteristika: ATX, 500 W, účinnosť > 92%, termoregulácia ventilátorov, ochrana proti preťaženiu/skratu; Technické vlastnosti: Požiadavka na smernicu, Hodnota / charakteristika: Požiadavka na smernicu 2005/32/EÚ = príkon v pohotovostnom režime <0,5W; Technické vlastnosti: Optická mechanika, Hodnota / charakteristika: SATA DVD±RW; Technické vlastnosti: Záruka, Hodnota / charakteristika: 3 roky na komplet PC; Technické vlastnosti: Doplňujúce požiadavky, Hodnota / charakteristika: bez záručnej plomby znemožňujúcej otvoriť bočný kryt skrinky ATX (nutné občas pripojiť ďalší interný HDD)

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 4 3 650,00 20% EUR 5. December 2017 152216

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×