Obstarávanie

Brity na snehové radlice- oteruvzdorná liatina.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 140,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 125,00
Zaplatené:
99.29%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44470000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
37.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Brity z oteruvzdornej liatiny na snehové radlice, používané na zimnú údržbu ciest.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Brity oteruvzdornej liatiny určené pre radlice na odhŕňanie snehu z ciest počas zimnej údržby., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: hrúbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: Počet kusov britov 500x200x20, (počet ks britov do sady - 7 ks), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 35; Technické vlastnosti: hrúbka , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3000; Technické vlastnosti: výška , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: Počet kusov britov 3000x200x20, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Železiarstvo HAMMER, s.r.o. 5 2 125,00 0% EUR 4. December 2017 152090

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×