Obstarávanie

Stolička zdravotnícka s operadlom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
31 533,00
Konečná suma(Bez DPH):
12 383,33
Zaplatené:
39.27%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39112000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
88.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Stolička určená do ordinácií pre lekára, alebo zdravotnú sestru.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: konštrukcia stoličky, Hodnota / charakteristika: kovová s povrchovou úpravou chrómovaním; Technické vlastnosti: sedadlo a operadlo, Hodnota / charakteristika: čalúnené zdravotníckou koženkou, s možnosťou výberu z rôznych farieb podľa vzorkovníka; Technické vlastnosti: operadlo, Hodnota / charakteristika: naklápacie, horizontálne a vertikálne nastaviteľné nezávisle na polohe sedadla; Technické vlastnosti: sedacia výška, Hodnota / charakteristika: nastaviteľná pomocou plynového pera; Technické vlastnosti: sedacia výška, Hodnota / charakteristika: ovládanie páčkou umiestnenou pod sedadlom; Technické vlastnosti: oporný kruh na nohy, Hodnota / charakteristika: celokovový, chrómovaný, nasunutý na tubuse plynového pera, je výškovo nastaviteľný, poloha sa zaistí pomocou skrutky; Technické vlastnosti: záruka na kovovú konštrukciu stoličky, Hodnota / charakteristika: 5 rokov; Technické vlastnosti: záruka na čalúnenie, Hodnota / charakteristika: 2 roky; Technické vlastnosti: stolička musí byť ľahko umývateľná a dezinfikovateľná, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: výška stoličky, Jednotka: cm, Minimum: 85, Maximum: 98, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: sedacia výška, Jednotka: cm, Minimum: 54, Maximum: 67, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: priemer sedadla, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: hrúbka sedadla, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 11; Technické vlastnosti: šírka stoličky, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 62; Technické vlastnosti: priemer koliesok, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: nosnosť stoličky, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
KFP, s. r. o. 6 14 860,00 20% EUR 10. Október 2017 147176

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×