Obstarávanie

Chemikálie pre molekulárne analýzy


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Parazitologický ústav Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
612,00
Konečná suma(Bez DPH):
371,52
Zaplatené:
60.7%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24300000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kpl
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Chemikálie pre izoláciu RNA, stabilizáciu v tkanivách a prepis na cDNA. na stanovenie expresie vybraných génov v experimentálnych vzorkách. Pri riešení vedecko-výskumných projektových úloh a pre komplementaritu s používanými produktami a kontuitu s už získanými výsledkami sú potrebné konkrétné produkty, a preto sa nepripúšťa ekvivalent.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č. 1, Hodnota / charakteristika: zmes sodných solí dATP, dCTP, dGTP a dTTP; množstvo v jednom balení je 1000 µl; vysoká čistota 99%; koncentrácia 10 mM; pH7.5; Technické vlastnosti: Položka č. 2, Hodnota / charakteristika: syntetický jednovláknový 18-mérny oligonukleotid s 5'- a 3'-hydroxylovými koncami. Primér sa dodáva ako 20X koncentrovaný vodný roztok pripravený na použitie. Množstvo v 1 balení je 120 µl; Technické vlastnosti: Položka č. 3, Hodnota / charakteristika: Roztok na priamu izoláciu RNA z tkanív a buniek po ich homogenizácii počas jednokrokovej procedúry. Zabezpečuje , že dôjde k priamej inhibícii RNAzovej aktivity, ktorá poškodzuje RNA. ; Technické vlastnosti: Položka č. 3, Hodnota / charakteristika: Požaduje sa 100% čistota a kvalita. ; Technické vlastnosti: Položka č. 4, Hodnota / charakteristika: Vodný netoxický roztok na stabilizáciu RNA v tkanivách a bunkách po ich izolácii. Stabilizácia je 1 týždeň pri teplote 25°C a 1 mesiac pri 4°C . ; Technické vlastnosti: Položka č. 4, Hodnota / charakteristika: Zabezpečuje okamžitú inhibíciu RNázy a je vhodný na dlhodobé uskladnenie vzoriek pri teplotách. ; Technické vlastnosti: Položka č. 5, Hodnota / charakteristika: Dekontaminačný roztok na nástroje a pracovné prostredie určený na odstránenie enzýmov degradujúcich RNA v tkanivách počas ich izolácie. ; Technické vlastnosti: Položka č. 6, Hodnota / charakteristika: Doprava chladeného tovaru do +4°C, špeciálne balenie.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. dNTP Mix, 10mM, výrobca ThermoFisher Scientific, kat.č. R0192, 1ml, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2.Oligo (dT)18 Primer, výrobca ThermoFisher Scientific, kat.č. SO132, 1ml, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 3.RiboZol, výrobca Amresco, 200ml, kat.č. N580-200ML, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 4. RNAlater, výrobca Sigma-Aldrich, 100 ml,kat.č. R0901 , Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 5. RNase AWAY, 250ml, , Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 6. Dopravné náklady, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 445,83 20% EUR 27. September 2017 146371

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×