Obstarávanie

Predmety osobnej starostlivosti


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Centrum sociálnych služieb - Bôrik (skratka CSS - Bôrik)
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
471,52
Zaplatené:
47.15%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33700000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Mydlá na ruky, krémy na ruky, toaletný papier, papierové utierky, servítky.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Antibakteriálne mydlo na ruky tekuté 5 L, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: Antibakteriálne mydlo na ruky tekuté 1 L, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: Hydratačný krém na ruky 100 ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150; Technické vlastnosti: Toaletný papier 2 vrstvový, farba biela, min. 200 útržkov, návin min. 22 m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: Papierové utierky Z-Z skladané 250ks v balení, 1 vrstvové,rozmer 25x23 cm (20 bal v kartóne), Jednotka: kartón, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 35; Technické vlastnosti: Papierové servítky - gastro 33x33 100 ks v balení, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Papierové servítky - gastro 33x33 500 ks v balení, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Toaletné mydlo 100 g jednotlivo balené, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Tekutá pasta na umývanie rúk 5 L, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Papierové utierky v rolke so stredovým odvíjaním, výška role max. 20 cm, priemer role max 19,5 cm, návin min. 108 m, perforované, počet útržkov min 450, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 36

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PhDr. Gabriela Spišáková - Majster Papier 4 565,83 20% EUR 19. September 2017 145761

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×