Obstarávanie

Predmety osobnej starostlivosti


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Centrum sociálnych služieb - Bôrik (skratka CSS - Bôrik)
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
471,52
Zaplatené:
47.15%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33700000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Mydlá na ruky, krémy na ruky, toaletný papier, papierové utierky, servítky.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Antibakteriálne mydlo na ruky tekuté 5 L, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: Antibakteriálne mydlo na ruky tekuté 1 L, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: Hydratačný krém na ruky 100 ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150; Technické vlastnosti: Toaletný papier 2 vrstvový, farba biela, min. 200 útržkov, návin min. 22 m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: Papierové utierky Z-Z skladané 250ks v balení, 1 vrstvové,rozmer 25x23 cm (20 bal v kartóne), Jednotka: kartón, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 35; Technické vlastnosti: Papierové servítky - gastro 33x33 100 ks v balení, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Papierové servítky - gastro 33x33 500 ks v balení, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Toaletné mydlo 100 g jednotlivo balené, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Tekutá pasta na umývanie rúk 5 L, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Papierové utierky v rolke so stredovým odvíjaním, výška role max. 20 cm, priemer role max 19,5 cm, návin min. 108 m, perforované, počet útržkov min 450, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 36

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PhDr. Gabriela Spišáková - Majster Papier 4 565,83 20% EUR 19. September 2017 145761

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×