Obstarávanie

Kreslá atypické šesťhranné


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
7 962,72
Konečná suma(Bez DPH):
5 529,66
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
JV
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kreslá na každodenné použitie do spoločných priestorov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Kreslo I. - vzhľad:, Hodnota / charakteristika: atypické šesťhranné - pevné samostatné bez operadla, dá sa poskladať do útvarov ako skladačka; Technické vlastnosti: Nožičky:, Hodnota / charakteristika: atypické chromové neotočné pevné - kovový rám zo štvorcovej rúrky (3 kusy rámu na jedno kreslo); Technické vlastnosti: Sedák - prevedenie:, Hodnota / charakteristika: z odolnej koženky - kvalitná koženka s vlastnosťami spĺňajúcimi normy na použitie do vysokozáťažového prostredia, oderuvzdornosť: 100 000 Martindale, nehorľavá, spĺňa normu BS 5852 1021-1 a 1021-2; Technické vlastnosti: Farba sedáku:, Hodnota / charakteristika: kombinácia farieb a bielej podľa podlahovej dlažby a už existujúcich zostáv kresiel; Technické vlastnosti: Spojovací materiál:, Hodnota / charakteristika: kov pre uchytenie kresiel do skladačky; Technické vlastnosti: 2. Kreslo II. - vzhľad:, Hodnota / charakteristika: atypické šesťhranné - pevné samostatné s operadlom, dá sa poskladať do útvarov ako skladačka; Technické vlastnosti: Nožičky:, Hodnota / charakteristika: atypické chromové neotočné pevné - kovový rám zo štvorcovej rúrky (3 kusy rámu na jedno kreslo); Technické vlastnosti: Sedák a opierka - prevedenie:, Hodnota / charakteristika: z odolnej koženky - kvalitná koženka s vlastnosťami spĺňajúcimi normy na použitie do vysokozáťažového prostredia, oderuvzdornosť: 100 000 Martindale, nehorľavá, spĺňa normu BS 5852 1021-1 a 1021-2; Technické vlastnosti: Farba sedáku:, Hodnota / charakteristika: kombinácia farieb a bielej podľa podlahovej dlažby a už existujúcich zostáv kresiel; Technické vlastnosti: Požadujeme:, Hodnota / charakteristika: typ IOON K710 alebo ekvivalent, ktorý je možné spojiť (viď. príloha); Technické vlastnosti: Spojovací materiál:, Hodnota / charakteristika: kov pre uchytenie kresiel do skladačky

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Kreslo I., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 1.1 výška kresla:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 735; Technické vlastnosti: 1.2 výška v sedení:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 450; Technické vlastnosti: 1.3 šírka:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 725; Technické vlastnosti: 1.4 hĺbka:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 725; Technické vlastnosti: 1.5 váha:, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 17,5; Technické vlastnosti: 2. Kreslo II., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: 2.1 výška kresla:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 735; Technické vlastnosti: 2.2 výška v sedení:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 450; Technické vlastnosti: 2.3 šírka:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 725; Technické vlastnosti: 2.4 hĺbka:, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 725; Technické vlastnosti: 2.5 váha:, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 17,5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
KODRETA furniture, s.r.o. 1 6 635,60 20% EUR 17. August 2017 144284

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×