Obstarávanie

Kancelárske kreslá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 872,20
Konečná suma(Bez DPH):
1 500,00
Zaplatené:
80.11%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
20.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kreslá na sedenie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: konštrukcia , Hodnota / charakteristika: oceľ a tvrdený plast; Technické vlastnosti: základňa, Hodnota / charakteristika: 5-ramenná; Technické vlastnosti: pojazdné, na kolieskach, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: spodná časť konštrukcie krytá plastom, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: tvarované čalúnenie sedacej a opornej časti, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: poťah, Hodnota / charakteristika: ekokoža; Technické vlastnosti: sieťka na operadle, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: čalúnenie zadnej časti, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: podrúčky, Hodnota / charakteristika: minimálne z hornej časti čalúnené ; Technické vlastnosti: páčka pre ovládanie funkcie polohovania umiestnená pod sedadlom, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: funkcia výškového nastavenia, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: funkcia hojdania, Hodnota / charakteristika: operadlo nastaviteľné na pevnú polohu alebo na hojdaciu funkciu; Technické vlastnosti: tlmiaci piest, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: jednotlivé časti polstrovania prešité, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: farba, Hodnota / charakteristika: prevažne čierna v kombinácii s inou

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Maximálna nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 120, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Maximálna celková výška kresla, Jednotka: cm, Minimum: 120, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Šírka kresla, Jednotka: cm, Minimum: 60, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hĺbka kresla, Jednotka: cm, Minimum: 60, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Záručná doba, Jednotka: rok, Minimum: 3, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LK Consult, s. r. o. 5 1 500,00 0% EUR 22. Máj 2017 138376

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×