Obstarávanie

Vozík na prádlo BESI 3


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
450,00
Konečná suma(Bez DPH):
291,66
Zaplatené:
64.81%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34911100-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vozík kovový na prádlo s otočnými kolieskami na prepravu prádla BESI 3

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Rám vozíka , Hodnota / charakteristika: kovový; Technické vlastnosti: Povrchová úprava rámu vozíka, Hodnota / charakteristika: chróm; Technické vlastnosti: Obvodove steny vozíka , Hodnota / charakteristika: kovový výplet pochromovaný; Technické vlastnosti: Otvárateľná časť vozíka, Hodnota / charakteristika: 1 strana

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kolieska vozíka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Nosnosť vozíka, Jednotka: kg, Minimum: 400, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Dĺžka vozíka, Jednotka: cm, Minimum: 100, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Šírka vozíka, Jednotka: cm, Minimum: 75, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hĺbka vozíka, Jednotka: cm, Minimum: 115, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Kolieska vozíka z toho otočné, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 2 350,00 20% EUR 3. Máj 2017 136906

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×