Obstarávanie

Kancelárska stolička


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
96,00
Konečná suma(Bez DPH):
37,50
Zaplatené:
39.06%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelárska stolička na sedenie.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vlastnosti a vyhotovenie stoličky:, Hodnota / charakteristika: z kvalitných, pevných poťahových látok odolných proti oderu.; sedadlo - celočalúnené, potiahnuté poťahovou látkou; operadlo - sieťovina; hlavová opierka - koženka; farba čierna; Technické vlastnosti: podpierky rúk:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: hojdací mechanizmus – s aretáciou v základnej polohe a nastavením sily protiváhy:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: čistenie a dezinfekcia:, Hodnota / charakteristika: bežnými saponátovými, ošetrujúcimi a dezinfekčnými prostriedkami

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárska tolička, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: celková výška:, Jednotka: cm, Minimum: 108,5, Maximum: 118, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška sedadla:, Jednotka: cm, Minimum: 49, Maximum: 58,5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hĺbka sedadla:, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 67; Technické vlastnosti: šírka sedadla:, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 61; Technické vlastnosti: nosnosť stoličky:, Jednotka: kg, Minimum: 120, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hmotnosť:, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 13,5, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEBA plus s.r.o. 5 45,00 20% EUR 23. Február 2017 131890

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×