Obstarávanie

Asfaltová zmes aplikovaná za studena


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 760,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 653,33
Zaplatené:
63.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44113700-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
tona
Množstvo:
32.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Asfaltová zmes aplikovaná za studena na vykonávanie rekonštrukcie výtlkov a drobných povrchových opráv komunikácií za nepriaznivých klimatických podmienok. ; Využitie najmä v zimnom období pri teplotách od -10 °C do + 15 °C.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Asfaltová zmes aplikovaná za studena, Hodnota / charakteristika: zmes kvalitného drveného kameniva predpísanej krivky zrnitosti a spojiva. ; Technické vlastnosti: Spojivo musí tvoriť normálne tuhnúci riedený asfalt a modifikovaná aditívna prísada. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Predmet zákazky musí spĺňať vlastnosti umožňujúce dlhodobé skladovanie a jej jednoduchú spracovateľnosť za nepriaznivých podmienok, ako dažďa, snehu, poľadovice alebo mrazu pri teplote do - 10°C, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Trvanlivosť voči kyselinám, zásadám a soli., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Okamžité obnovenie dopravy., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Balenie - plastové vrecia, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: Aplikačná teplota, Jednotka: °C, Minimum: - 10, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Zrnitosť kameniva, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 8, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Skladovateľnosť, Jednotka: mesiac, Minimum: 18, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BITUNOVA spol. s r.o. 2 4 384,00 20% EUR 16. Február 2017 131451

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×