Obstarávanie

Rekonštrukcia podláh


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národné lesnícke centrum (NLC)
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 500,00
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44112200-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Plávajúca podlaha

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Plávajúca podlaha Dub Davos, hrúbka 8 mm, záťažová trieda min. 32/AC4, systém spojenia Uniclic , Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230; Technické vlastnosti: Molitanová podložka 3mm, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150; Technické vlastnosti: Molitanová podložka 5mm, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150; Technické vlastnosti: Obvodové lišty s drážkou na kabeláž vo farbe plávajúcej podlahy, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230; Technické vlastnosti: Prechodová líšta šedá, šírka 100mm, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Rohy vonkajšie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 70; Technické vlastnosti: Rohy vnútorné, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 110

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Daax Invest s.r.o. 1 3 000,00 20% EUR 27. December 2016 128933

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×