Obstarávanie

Domáce spotrebiče pre materskú školu_169


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Komárno
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
337,00
Konečná suma(Bez DPH):
233,75
Zaplatené:
69.36%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
cely predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Domáce spotrebiče pre materskú školu; Ak sa vo výzve na predkladanie cenovej ponuky uvádzajú údaje alebo odkazy na konkrétneho výrobcu, značky, obchodný názov, umožňuje sa dodávateľom predložiť ponuky s ekvivalentným riešením, prípadne lepších kvalitatívnych parametrov.; Pod pojmom EKVIVALENT sa rozumie iná značka! Objednávateľ bude akceptovať ako ekvivalentný výrobok len tovar s ROVNAKOU alebo VYŠŠOU kvalitou - parametrami ako požadovaný výrobok.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Žehliaca doska, Hodnota / charakteristika: v kvalite tefal; Technické vlastnosti: Kuchynský robot v kvalite Boshch MUM48W1, Hodnota / charakteristika: kuchynský robot pre pohodlné a všestranné použitie s veľkou misou z nehrdzavejúcej ocele ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: 3,9l, max kapacita cesta 2,0 kg; Technické vlastnosti: Vysávač v kvalite Electrolux ZB 3105, Hodnota / charakteristika: Dlhotrvajúci lítiový akumulátor Turbo Power ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Vyšší výkon po dlhšiu dobu vďaka vysoko výkonnému lítiovému akumulátoru Turbo Power, ktorý drží dvakrát dlhšie ako niklový akumulátor

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Žehliaca doska v kvalite Tefal, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Kuchynský robot v kvalite Bosch MUM 48W1, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Vysávač v kvalite Electrolux ZB 3105, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ib-elektro s.r.o. 1 280,50 20% EUR 21. December 2016 128708

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×