Obstarávanie

Osobné ochranné pracovné prostriedky - pracovná obuv


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
920,00
Konečná suma(Bez DPH):
845,00
Zaplatené:
91.84%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18100000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
pár
Množstvo:
37.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Osobné ochranné pracovné prostriedky - pracovná obuv

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: obuv bezpečnostná sárová (holeňová) zateplená - X- LARGE INDUSTRY, vodeodolná vysoká obuv, oceľová špica, EN ISO 20344: 2044, A1: 2007, STN EN ISO 20345: 2004, S3, SRC, odolnosť proti pošmyknutiu na keramiku a oceľových podláh, pre všetky typy tvrdých podláh, zvršok: pigmentovaná koža-štiepka, podšívka: polyamid, vnútorná vložka vymeniteľná, vnútro topánky zateplené, polyamid/EVA s podporou klenby nohy, podrážka: dvojzložkový PU nástrek, , Hodnota / charakteristika: veľkosti: 2 x 38; 2 x 39; 2 x 40; 4 x 42;; Technické vlastnosti: obuv bezpečnostná členková - letná, bezpečnostná špica , podrážka odolná olejom , zvršok odolný voči vode , useň , podošva PU/TPU , stielka proti prepichnutiu, EN ISO 20345:2011, Hodnota / charakteristika: veľkosti: 3 x 37; 2 x 39; 2 x 40; 2 x 42; 4 x 43; ; Technické vlastnosti: čižmy gumené proti vode a chladu, s OB, vysoká čižma je vybavená teplou filcovou podšívkou v celej topánke a textilným nástavcom, zvršok z kaučukovej zmesi(gumy) a syntetického materiálu, podšívka textil, gumová podrážka, farba čierna, EN ISO 20347, , Hodnota / charakteristika: veľkosti: 2 x 37; 5 x 38; 3 x 42; 4 x 43;

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: obuv bezpečnostná sárová (holeňová) zateplená, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: obuv bezpečnostná členková - letná, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 13; Technické vlastnosti: čižmy gumené proti vode a chladu, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 14

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ľubica Podolcová ĽUBICA 4 845,00 0% EUR 12. December 2016 127704

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×