Obstarávanie

Laboratórny nábytok - pracovná drevená stolička


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 840,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 944,44
Zaplatené:
50.63%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
40.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pracovné drevené stoličky na sedenie.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: sedadlo a operadlo - vlastnosti:, Hodnota / charakteristika: drevo - z kvalitnej osemvrstvovej lakovanej bukovej preglejky hrúbky 10 mm; Technické vlastnosti: farba stoličky:, Hodnota / charakteristika: buk, materiál sedadla drevo; Technické vlastnosti: typ mechaniky:, Hodnota / charakteristika: s nastaviteľným permanentným kontaktom, plynulé nastavenie výšky plynovým piestom, oceľový chrómovaný kríž s klzákmi; Technické vlastnosti: podpierky rúk:, Hodnota / charakteristika: nie; Technické vlastnosti: oporný kruh:, Hodnota / charakteristika: nie

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Stolička, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: celková výška:, Jednotka: cm, Minimum: 86, Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška sedadla:, Jednotka: cm, Minimum: 40, Maximum: 54, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hĺbka sedadla:, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 38; Technické vlastnosti: šírka sedadla:, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 41; Technické vlastnosti: výška operadla:, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 47; Technické vlastnosti: nosnosť stoličky:, Jednotka: kg, Minimum: 120, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
DREVEX EU, s.r.o. 2 2 333,33 20% EUR 8. December 2016 127411

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×