Obstarávanie

Chovné králičie klietky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 719,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 765,83
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
03325000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1.) Klietka pre jedného králika – 15 ks; rozmery: 600 mm (šírka), 700 mm (dĺžka) a 450 mm výška; V klietke musí byť vyvýšená plošina, umiestnená v zadnej časti klietky vo veľkosti 600 x 280 mm v optimálnej výške 250 mm od podlahy klietky. Klietky musia zároveň uspokojovať požiadavky experimentálnych zvierat na vonkajšie prostredie, a tiež nekomplikovať prácu personálu pri každodennej obsluhe a pravidelnej údržbe.; Klietky požadujeme usporiadané v stojanovom systéme na troch poschodiach.Zberače trusu a rošty klietky musia byť vyrobené z umelej hmoty a musia byť odolné voči chemickému poškodeniu trusu zvierat. Tvar, veľkosť a kónické zaoblenie otvorov roštu musí umožňovať ľahké čistenie a zaručovať vysoký štandard pohody zvierat aj pri dlhodobom držaní zvierat (zníženie výskytu otlakov končatín).; Zloženie klietky: Telo klietky musí byť vyhotovené z plechu z o nerezovej ocele AISI 304 s povrchovou úpravou Scotch brite. Dvierka klietky musia byť z drôtenej mriežky z nerezovej ocele AISI 304 (chemicky leštenej). Kŕmidlo musí byť vyhotovené z nerezovej ocele AISI 304 s povrchovou úpravou Scotch brite. Napájačku musí tvoriť fľaša s obsahom 500 ml z polyetylénu (HDPE) s nerezovým rúrkovitým pijátkom. Nevyhnutný je aj krížový úchyt z nerezovej ocele AISI 304. Rošt a nádoba na zber trusu musia byť tvorené ako výlisky z ABS hmoty.; 2.) Stojan pre 6 kusov klietok - 1 ks; Klietky sú usporiadaná v dvoch stĺpcoch vedľa seba v troch poschodiach nad sebou. Stojan na klietky musí byť v pojazdnej úprave. Hĺbka stojanu musí byť 740 mm (840 mm vrátane kŕmidla). Dĺžka stojanu musí byť 1370 mm, výška 1825 mm. Stojan musí byť vybavený rebríkovitými bočnicami s lištami pre jednoduché zasúvanie klietok a nádob na zber trusu. Stojany musí byť vyhotovené z elektrolyticky zinkochromatovaných ocelových profilov.; Kolieska umožňujúce manipuláciu so stojanom požadujeme spracované zo zinkochromátovej ocele a polypropylénu (TENTEprén s priemerom 50 mm), dve kolieska musia byť vybavené brzdou. Stojany musia byť pojazdné, vybavené dostatočne pevnými a stabilnými kolieskami.; 3.) Stojan pre 3 kusy klietok – 3 ks; Klietky sú usporiadaná v jednom stĺpci v troch poschodiach nad sebou. Stojan na klietky musí byť v pojazdnej úprave. Hĺbka stojanu musí byť 740 mm (840 mm vrátane kŕmidla). Dĺžka stojanu musí byť 700 mm, výška 1825 mm. Stojan musí byť vybavený rebríkovitými bočnicami s lištami pre jednoduché zasúvanie klietok a nádob na zber trusu. Stojany musí byť vyhotovené z elektrolyticky zinkochromátovaných ocelových profilov. ; Kolieska umožňujúce manipuláciu so stojanom požadujeme spracované zo zinkochromátovej ocele a polypropylénu (TENTEprén s priemerom 50 mm), dve kolieska musia byť vybavené brzdou. Stojany musia byť pojazdné, vybavené dostatočne pevnými a stabilnými kolieskami.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VELAZ, s.r.o. 1 5 719,00 20% EUR 5. December 2016 126590

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×