Obstarávanie

Chemikálie - Antiséra


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 042,80
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24000000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
komplet
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Antiséra pre experimentálne účely

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. 5-Bromo-2′-deoxyuridine, Hodnota / charakteristika: 5-Bromodeoxyuridine (BrdU) je bromidovaný analóg tymidínu a je selektívne inkorporovaný v S fáze bunkového cyklu. Označia sa nimi všetky mitoticky aktívne bunky.; Technické vlastnosti: 2. Anti-BrdU antibody - klon BU1/75 (ICR1), Hodnota / charakteristika: Primárna monoklonálna protilátka (anti-rat) reaguje s BrdU inkorporovanej v DNA a tým umožní jej následnú vizualizáciu.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. 5-Bromo-2′-deoxyuridine, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 1.1. jedno balenie obsahuje, Jednotka: g, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: 2. Anti-BrdU antibody - klon BU1/75 (ICR1), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2.1. jedno balenie obsahuje, Jednotka: μg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 125; Technické vlastnosti: 2.2. koncentrácia, Jednotka: mg/ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 0,00 0% EUR 30. November 2016 126061

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×