Obstarávanie

Laboratórne pomôcky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Neurobiologický ústav SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
315,00
Konečná suma(Bez DPH):
218,75
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
19520000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Viacjamkové doštičky Nunc - Polystyrénové doštičky pre prácu s bunkovými kultúrami.Jamky sú kruhové s plochým dnom a sú alfanumericky označené,doštičky sú stohovateľné.Dodávané sú vrátane viečka, sterilizované gama žiarením a bez obsahu pyrogénov. 24 jamkové, počet kusov v 1 balení -75 , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Mikroskúmavky s viečkom PP, s graduáciou, objem 1,5 ml. Počet ks v balení 1000., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Filtračný papier pre kvalitatívnu analýzu, priemer 240 mm, rovný, rýchlost filtrácie-veľmi vysokáBalenie 1x100 ks, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Stojany pre centrifugačné mikroskúmavky ,PP, 96x0,5/1,5/2,0ml, viečko, prírodné, 246x121x51mmBalenie 1x5 ks, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Vialky šrubovacie, čire,EPA, objem 30 ml, 72,5 x 27,5 mm.Balenie 1x100ks , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 262,50 20% EUR 25. November 2016 125577

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×