Obstarávanie

Medaily a stuhy


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
750,00
Konečná suma(Bez DPH):
517,50
Zaplatené:
69.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18512200-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
630.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Medaily a stuhy na celoštátne kolá predmetových olympiád a postupových súťaží

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Vonkajší priemer medaily, Hodnota / charakteristika: 70 mm; Technické vlastnosti: Priemer vnútorného kruhu medaily (na vlepenie plastového štítku s vygravírovaným textom), Hodnota / charakteristika: 50 mm; Technické vlastnosti: Stuha k medailám, Hodnota / charakteristika: farba SVK trikolóry (biela, modrá, červená)

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Medaila zlatá, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 70; Technické vlastnosti: Medaila strieborná, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 70; Technické vlastnosti: Medaila bronzová, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 70; Technické vlastnosti: Stuha - farba trikolóra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 210; Technické vlastnosti: Plastový štítok vrátane gravírovania, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 210

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PESMENPOL, spol. s r.o. 1 621,00 20% EUR 30. Január 2019 246429

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×