Obstarávanie

Trezor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Okresný súd Banská Bystrica
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 699,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44421300-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

trezor na úschovu dôležitých dokumentov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: trezor, Hodnota / charakteristika: YETY G9 KEL alebo ekvivalent; Technické vlastnosti: bezpečnostná trieda, Hodnota / charakteristika: II.bezpečnostná trieda, EN 1143-1; Technické vlastnosti: ukotvenie , Hodnota / charakteristika: min. 4 kotviace otvory; Technické vlastnosti: konštrukcia , Hodnota / charakteristika: min. 3-plášťová; Technické vlastnosti: uzamykanie , Hodnota / charakteristika: kľúč + elektronický kód; Technické vlastnosti: farba, Hodnota / charakteristika: šedá, RAL 7035

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: vonkajšie rozmery /výška, Jednotka: mm, Minimum: 1000, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: vonkajšie rozmery / šírka, Jednotka: mm, Minimum: 560, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: vonkajšie rozmery / hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: 500, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: počet políc, Jednotka: ks, Minimum: 2, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: počet kľúčov, Jednotka: ks, Minimum: 2, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AKD s.r.o. 1 0,00 0% EUR 16. November 2016 123447

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×