Obstarávanie

kancelárske stoličky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Okresný súd Banská Bystrica
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
31 356,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39130000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
201.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

kancelárska stolička čalúnená na využitie v kancelárii

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: konferenčná stolička , Hodnota / charakteristika: konferenčná stolička VIVA alebo ekvivalent; Technické vlastnosti: stohovateľná, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: skladacia konštrukcia, Hodnota / charakteristika: nie; Technické vlastnosti: opierky rúk, Hodnota / charakteristika: nie; Technické vlastnosti: nosnosť, Hodnota / charakteristika: minimálne 100 kg; Technické vlastnosti: farba, Hodnota / charakteristika: sivá, všetky rovnakej farby; Technické vlastnosti: materiál sedadla, Hodnota / charakteristika: látka; Technické vlastnosti: materiál operadla, Hodnota / charakteristika: látka; Technické vlastnosti: odolnosť tkaniny, Hodnota / charakteristika: min. 30000 cyklov; Technické vlastnosti: konštrukcia, Hodnota / charakteristika: oceľové trubky s povrchovou úpravou pochrómovaním, plastové koncovky ; Technické vlastnosti: celková výška, Hodnota / charakteristika: 83 cm; Technické vlastnosti: výška sedadla, Hodnota / charakteristika: 46 cm; Technické vlastnosti: hĺbka sedadla, Hodnota / charakteristika: 47 cm

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
FALCO SLOVAKIA s.r.o. 13 0,00 0% EUR 16. November 2016 123165

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×