Obstarávanie

Prístroje a materiál pre laboratórium hmotnostnej spektrometrie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Neurobiologický ústav SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
973,00
Konečná suma(Bez DPH):
675,69
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42931100-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Mikrocentrifúga s rotorom pre 12 x 1.5/2.0 ml mikroskúmavky, s redukciou/nástavcami pre 0.5 ml mikroskúmavky, s maximálnou rýchlosťou/RCF: 13,400 rpm/ 12,100 g, s digitálnym displejom a časovačom od 15s do 30 minút s možnosťou krátkeho spinu, čas zrýchlenia/brzdenia 13/12 s , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Pipetovacie špičky Biohit/Sartorius pre objem pipetovaného roztoku 1 - 200 ul, 960 ks v balení, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Pipetovacie špičky Bevel Point pre objem pipetovaného roztoku 1 - 200 ul, 1000 ks v balení, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Kyselina dusičná 68%, technická, hustota 1.41, Jednotka: liter, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 810,83 20% EUR 18. Október 2016 120782

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×