Obstarávanie

Signalizačné zariadenie - svetelná šípka LED


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 390,00
Zaplatené:
99.28%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34942000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Režim šípky , Hodnota / charakteristika: svetelná šípka vľavo, svetelná šípka vpravo a svetelný kríž

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Napájacie napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12/24; Technické vlastnosti: Šírka x výška x dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 980 x 1010 x 170; Technické vlastnosti: LED svetlá o priemere 200 mm STN EN 12352 L8H, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: Diaľkové ovládanie s káblom, Jednotka: m, Minimum: 15, Maximum: 20, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Napájací kábel šípky s koncovkou na 12/24 V, Jednotka: m, Minimum: 8, Maximum: 12, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 23, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Priemerná spotreba 12V, Jednotka: Ah/24 hodín, Minimum: , Maximum: 17, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Priemerná spotreba 24V, Jednotka: Ah/24 hodín, Minimum: , Maximum: 10, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Frekvencia blikania, Jednotka: /min., Minimum: 55, Maximum: 65, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HIT Slovensko, a.s. 1 1 390,00 0% EUR 13. Október 2016 120266

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×