Obstarávanie

11. Rôzne anorganické chemikálie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
160,00
Konečná suma(Bez DPH):
130,00
Zaplatené:
81.25%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24315000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

anorganické chemikálie

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Amoniak, p. a, Jednotka: L, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Hydroxid draselný, p. a., Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Nuclear Fast Red , Jednotka: g, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Manganistan draselný, p. a., Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Voda redestilovaná , Jednotka: L, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Síran železito-amónny 12H2O, p. a., Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Síran hlinitý , Jednotka: g, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CENTRALCHEM, s.r.o. 2 156,00 20% EUR 28. September 2016 118797

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×